Books: Architecture, Art

Number of items: 193

15507.

4 000 HUF
15508.

3 600 HUF
9,73
10,59
Novák László: Grafikai sokszorosító művészetek. Bp, 1925, Világosság. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban
15509.

5 000 HUF
Nemzeti Művészet - Lehel Ferenc Naplójegyzetei 5-6. Lehel Mária. (Bp.,1934, Hungária Hírlapnyomda Rt.), 65-85 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
15510.

3 600 HUF
9,73
10,59
Nemzeti Művészet - Lehel Ferenc Naplójegyzetei 4. Kernstok Károly (Bp.,1934, Hungária Hírlapnyomda Rt.), 49-64 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
15511.

3 600 HUF
9,73
10,59
A százéves Nemzeti Színház. Az 1937/38-as centenáris év emlékalbuma. Bp. 1938, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,(Pallas-ny.), 351 p.+16 t. (színes, Horthy Miklós képpel!) Rendkívül gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott zöld egészbőr-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.
15512.

5 000 HUF
Philippi Adolf: A képírás régi nagy mesterei színes képekben. - - szövegének fölhasználásával magyarázta Zsámboki Gyula. Bp.,(1910), Franklin-Társulat, VIII+108+120+1 p.+ 121 t.(színes.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos gerinccel.
15513.

2 800 HUF
7,57
8,24
Die photographische Kunst im Jahre 1904. Ein Jahrbuch für künstlerische Photographie Herausgegeben von f. Matthies-Masuren. Dritter Jahrgang. Halle, 1904, Wilhelm Knapp. Kiadói félvázon kötés, kopottas állapotban / half linen binding, little damagaed condition
15514.

1 200 HUF
18
Porcellánplasztika. Vezető a múzeum gyűjteményeiben. Országos Magyar Iparművészeti Múzeum. Vezető a múzeum gyűjteményeiben. Országos Magyar Iparművészeti Múzeum. Bp. 1933. (Athenaeum.)12 l. Fűzve, kiadói borítékban.
15515.

1 000 HUF
Ugo Foscolo (1778-1827): Jacopo Ortisz utolsó levelei. Bp., 1851, Eisenfels és Emich-ny., 150+2 p. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopott borítóban, foltos lapokkal.
15516.

3 000 HUF
Réti István: Hollósy Simon (1857-1918). Bp., 1927, Amicus. Kiadói papírkötés, foltos, kopottas állapotban.
15517.

3 000 HUF
Hevesy Iván: A posztimpresszionizmus művészete. Gyoma, 1922, Kner Izidor, 99+1 p. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal illusztrálva. A hátsó kötéstáblán Kozma Lajos könyvdíszével. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, pici sérüléssel a gerincen, de alapvetően jó állapotban.
15518.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF