10054. 323. Closed Online auction Paintings and graphics
2 400 HUF
0 HUF
Csisztu Mihály (1933-2008): Pécs, rézkarc, papír, jelzett, számozott (99/100), 30×40 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván