5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
XIX. század Palais des Tuileries pris de la Terrasse, színes litográfia, Paris, Godard, üvegezett fa keretben, 18x25 cm/ 19th Century Palais des Tuileries pris de la Terrasse, lithography, Paris, Godard, in glassed wooden frame, 18x25 cm.