19004. 323. Closed Online auction Jewellery
1 800 HUF
0 HUF
Ezüst(Ag) gyűrű, 2 db, sérülésekkel, jelzett, méret: 52, 54, bruttó: 19,9 g + bőr karkötő, ezüst szerelékkel
Photo of the item taken by : vörös_iván