15015.
323. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Reprint kiadás, két kötetben. Csatári Dániel kísérőtanulmányával. Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott kiadói díszdobozban.