15213.
323. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
GerÅ‘ László: Eger. Magyar Műemlékek. Magyar Műemlékek. Bp., 1954, KépzÅ‘művészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval.