15892.
323. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Henri Bergson: Tartam és egyidejüség. Hozzászólás Einstein elméletéhez. Bp., 1923, Pantheon Irodalmi Intézet. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.