Weltall und Menschheit. Geschichte der Erforschung der Natur und der Verwertung der Naturkräfte im Dienste der Völker. II-III.,V. Hrsg. Hans Kraemer. Berlin/Leipzig/Wien/Stuttgart, é.n., Deutsches Verlagshaus Bong & Co, o.J. Kiadói, aranyozott, szecessziós félbőrkötésben, fém plakettel, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Kiss Béla: A mohácsi csata a legújabb kutatások tükrében, tárgyi bizonyítékok alapján. Mohács, 1986, Mohácsi Városszépítő és Városvédő Egyesület. A szerző dedikációjával. Tűzött papírkötésben, jó állapotban, 17 p. + modern térképmelléklet
2 db Antall Józsefről szóló könyv: Nemzeti Gyász. Emlékkönyv dr. Antall József miniszterelnök halála emlékére. Szerk.: Herényi Károly, Bakos Zoltán. Bp., 1994, MDF + Antall Józs ef élete képekben.
2 történelmi munka: Berkovits Ilona:Az esztergomi
Ulászló graduale. + Berkovits Ilona: A budapesti Egyetemi könyvtár Albucasis-Kódexe
Bp., 1937, 1938, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben,
Katona Tamás (szerk.): A korona kilenc évszázada. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.