Books: Architecture, Art

Number of items: 173

Bulletin du Musée Hongrois des Beaux-Arts. N. 22. Katona Imre: La Prédication de Saint Jean-Baptiste de Bruegel. Bp.,1963, ny.n., 41-69+145-168 p. Francia és magyar nyelven. Kiadói papírkötés. A szerző, Katona Imre (1927-) művészettörténész dedikációjával.
15682.

1 200 HUF
Filmkatalógus a politikai munkában felhasználható filmekről. Bp.,1981, Kossuth. Kiadói papírkötés. Ferenczy Zsolt filmrendező névjegykártyájával, a kártya két oldala jegyzetelt.
15683.

1 000 HUF
Láncz Sándor: Martyn Ferenc ötven rajza. Bp., 1984, Corvina. Kiadói, kissé foltos papírkötés, egyébként jó állapotban.
15684.

800 HUF
15685.

1 600 HUF
A százéves Budapest szobraiból. Fővárosi Emlékfelügyelőség. Bp., Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval,képekkel gazdagon illusztrált, jó állapotban.
15686.

1 200 HUF
Kontha Sándor (szerk.): Bokros Birman Dezső önéletrajza, levelezése, művei (100 képpel). Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15687.

1 600 HUF
Pirk János festőművész kiállítása. Kiállítási katalógus. Szentendre, 1973, Művész Galéria. Kiadói papírkötés. A művész, Pirk János (1903-1989) által dedikált.
15688.

1 200 HUF
Csabai István: Az impresszionizmus kora. Bp., 1942, Officina. Félvászon kötés, sarkain kopott, egyébként jó állapotban.
15689.

1 200 HUF
Dávid Katalin: Magyar egyházi gyűjtemények kincsei. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15690.

1 000 HUF
15691.

1 200 HUF
Magyar reneszánsz. Összeállította: Dékány András. Bp.,1940, Renaissance. Kiadói kartonált papírkötés, az eredeti papír védőborító első részét a címlap elé ragasztották. Mátyás király születésének 500-ik évfordulójának emlékére.
15692.

2 000 HUF
15693.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF