Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Ámos Imre szolnoki vázlatkönyve. Kőbányai János tanulmányával. Bp.,1999, Múlt és Jövő. Kiadói papírkötésben, és kiadói spirálozott kötésben, kiadói papírmappában.
Az iparművészet könyve. II. kötet. A Magyar iparművészeti Társulat megbízásából szerkeszti Ráth György. Bp.,1905, Athenaeum, 4+646 p.+LXXXVI t. melléklet (ebből 9 színes); Gazdagon illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, a felső lapélek aranyozottak, kopottas borítóval és gerinccel, kissé sérült gerinccel.
Ókori hitéleti és művészeti régiségek képgyüjteménye. Segédkönyv a történelem és irodalom szemléltető taníiásához. A középiskolás és hasonló foku fiu- és leányiskolák számára s magánhasználatra. Szerk Polgár György. 715 ábrával. Miskolcz, 1896. Lővy József, V+206 p. 26. oldaltól gazdag képanyaggal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval,laza fűzéssel, a címlapon névbejegyzéssel, névbélyegzővel, a hátsó kötéstábla belsején jegyzettel.
Art Forum. 2013-2014. Magyar Képzőművészeti és Iparművészeti Társaságok Szövetsége. Szerk.: Butak András. Bp.,2014, MKITSZ. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
Sz. Kürti Katalin: Köztéri szobrok és épületdíszítő alkotások Debrecenben és Hajdú-Biharban. Debrecen, 1977, Hajdú-Bihar megyei Tanács V.B. Művelődésügyi Osztálya. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.