12040.
322. Closed Online auction
Photo
3 600 HUF
cca 1920 "Az edzÅ‘ és a tanÃtványok", a központi figura 'az edzÅ‘' SzVSE (Szegedi Vasutas Sportegyesület) feliratú polóban, Gábor Endre (1892-1944) szegedi fényképész szegedi fényképész fotói, 2 db fotólap, a hátoldalán névbélyegzÅ‘vel jelzett, az egyiken kisebb kopásokkal, 13x9 cm.