10003. 322. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Aranyossy György (1944- ): Kolozsvár, Corvin Mátyás szülőháza, rézkarc, papír, jelzett, számozott (9/10), üvegezett fa keretben, 22×31 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván