10512.
322. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Heiner Dikreiter (1893-1966): Aug-Sep 1922 sind wir Tirol. Rézkarc, papír, jelzett, 13,5×15,5 cm