10533.
322. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
25 db különféle külföldi ex libris (Zbigniew Dolatowski, Tadeusz Szumarsli, Mirjam Kinos, stb.), linó/fametszet/rézkarc, papír, egy részük jelzett a dúcon, különböző méretben