Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 54

30378.

3 000 HUF
Asszonyi Tamás (1942- ) DN Győr-Sopron Megyei Tanácsi Tervező Vállalat Br emlékérem dísztokban (86mm) T:2
30379.

Asszonyi Tamás (1942- ) DN "Győr-Sopron Megyei Tanácsi Tervező Vállalat" Br emlékérem dísztokban (86mm) T:2

2 000 HUF
Bartos Endre (1930-2006) 1986. MÉE Bajai Csoport - Baja mezővárosi kiváltságlevelének évfordulója Br emlékérem (42,5 mm) + Bognár György (1944-) 1987. Hungaria Eliberata 1683-1699 - Eger MÉE 1987 Br emlékérem (42,5mm) + Rajki László (1939-) 1989. Móricz Zsigmond Kör Szentendre Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2
30380.

Bartos Endre (1930-2006) 1986. "MÉE Bajai Csoport - Baja mezővárosi kiváltságlevelének évfordulója" Br emlékérem (42,5 mm) + Bognár György (1944-) 1987. "Hungaria Eliberata 1683-1699 - Eger MÉE 1987" Br emlékérem (42,5mm) + Rajki László (1939-) 1989. "Móricz Zsigmond Kör Szentendre" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2

1 200 HUF
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. Szövetkezeti Munkáért - Hangya / Isten-Haza-Család-Munka Br emlékérem (40mm) T:2
30381.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Szövetkezeti Munkáért - Hangya / Isten-Haza-Család-Munka" Br emlékérem (40mm) T:2

3 000 HUF
30382.

1 000 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1987. MÉE-Keszthely / III. Numizmatikai Nyári Egyetem jelzett Ag emlékérem (3,63g/0.835/15mm) T:1- fo. Adamo HB4a
30383.

Bogár Lívia (1957-) 1987. "MÉE-Keszthely / III. Numizmatikai Nyári Egyetem" jelzett Ag emlékérem (3,63g/0.835/15mm) T:1- fo. Adamo HB4a

1 000 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1987. Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport SOS / Battonyai Gyermekfaluért ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) +  Bognár György (1944-) 1990. Erdélyért - Pro Transilvania Br  emlékérem (42,5mm) + Képíró Zoltán (1944-1981) 1977. MÉE VIII. Vándorgyűlése - Eger / Dobó István Br emlékérem (42,5mm) T:2
30384.

Bogár Lívia (1957-) 1987. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport SOS / Battonyai Gyermekfaluért" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) + Bognár György (1944-) 1990. "Erdélyért - Pro Transilvania" Br emlékérem (42,5mm) + Képíró Zoltán (1944-1981) 1977. "MÉE VIII. Vándorgyűlése - Eger / Dobó István" Br emlékérem (42,5mm) T:2

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1984. Az újjáépült Operaház 1884-1984 Br emlékérem dísztokban T:1-
30385.

Bognár György (1944-) 1984. "Az újjáépült Operaház 1884-1984" Br emlékérem dísztokban T:1-

1 000 HUF
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben aranyozott fém emlékérem tokban (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30386.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" aranyozott fém emlékérem tokban (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

1 000 HUF
15
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Kormányzó / Az újratemetés emlékére Kenderes Br emlékérem (42,5mm) + Bozó Gyula (1913-2004) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós újratemetése Kenderesen jelzett Ag emlékérem (42,5mm) + Lebó Ferenc (1960-) 1992. Wekerle Sándor - Szent István csatahajó vörösréz emlékérem (42,5mm) T:1-,2
30387.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Kormányzó / Az újratemetés emlékére Kenderes" Br emlékérem (42,5mm) + Bozó Gyula (1913-2004) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós újratemetése Kenderesen" jelzett Ag emlékérem (42,5mm) + Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Wekerle Sándor - Szent István csatahajó" vörösréz emlékérem (42,5mm) T:1-,2

1 600 HUF
29
Borsos Miklós (1906-1990) 1949. Sztálin Br plakett, hátoldalán (85mm) T:2
30388.

Borsos Miklós (1906-1990) 1949. "Sztálin" Br plakett, hátoldalán (85mm) T:2

3 000 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. MÉE III. Vándorgyűlése Székesfehérvár / Gorsium Br emlékérem (42,5mm) + Fűz Veronika (1951-) Mészáros Lázár 1848-as tábornok / Földi maradványai bajai temetésének tiszteletére - Bajai Éremgyűjtők Br emlékérem (42,5mm) + Lapis András (1942-) 1979. MÉE 9. Vándorgyűlése - Szeged / Szeged pusztulásának és újjászületésének centenáriumi évében Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2
30389.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. "MÉE III. Vándorgyűlése Székesfehérvár / Gorsium" Br emlékérem (42,5mm) + Fűz Veronika (1951-) " Mészáros Lázár 1848-as tábornok / Földi maradványai bajai temetésének tiszteletére - Bajai Éremgyűjtők" Br emlékérem (42,5mm) + Lapis András (1942-) 1979. "MÉE 9. Vándorgyűlése - Szeged / Szeged pusztulásának és újjászületésének centenáriumi évében" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF