31054.
322. Closed Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
1932. "Első Magyar Nemes Kanári Tenyésztők Országos Egyesülete 1902 / Érdem Jeléül" fém emlékérem fúrt lyukkal (53x79mm) T:2,2- lekopott aranyozás