15785.
322. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
36 000 HUF
97,30 EUR, 105,88 USD
A Természettudományi közlöny 1890-1920 közötti évfolyamaiból 18 kötet bekötve aranyozott félvászon kötésbe, nagyrészt jó állapotban