15698.
322. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Vendéglátóipari konyhatechnológia. Összeállította: Turós Emil. Bp.,1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval. Megjelent 5100 példányban.