1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Barcsay Jenő: Művészeti anatómia. Bp.,1953, Művelt Nép Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, megviselt állapotban, foltos, sérült kötéssel kijáró elülső szennylappal és előzéklappal. Megjelent 3000 példányban.