11151. 321. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
22 000 HUF
0 HUF
Herendi csipkebogyó mintás teás csésze és alj (6db), apró süteményes készlet ( 7db), kopott aranyozás, jelzett, d:17,5 cm (6×), 31,5×14,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván