Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 138

Asszonyi Tamás (1942-) 1973. MÉE IV. Vándorgyűlése Budapest / Pest, Buda, Óbuda egyesítésének centenáriuma Ag emlékérem (25g/0.800/42,5mm) T:1- patina Adamo BP6
30374.

Asszonyi Tamás (1942-) 1973. "MÉE IV. Vándorgyűlése Budapest / Pest, Buda, Óbuda egyesítésének centenáriuma" Ag emlékérem (25g/0.800/42,5mm) T:1- patina Adamo BP6

3 000 HUF
Asszonyi Tamás (1942-) 2007. Diána és Richárd MMVII VIII IV kétoldalas, öntött Br emlékérem (49mm) T:2
30375.

Asszonyi Tamás (1942-) 2007. "Diána és Richárd MMVII VIII IV" kétoldalas, öntött Br emlékérem (49mm) T:2

4 000 HUF
Asszonyi Tamás (1942- ) DN Kiváló Propaganda Munkáért / KISZ Budapesti Bizottsága Br plakett (80,5mm) T:2
30376.

Asszonyi Tamás (1942- ) DN "Kiváló Propaganda Munkáért / KISZ Budapesti Bizottsága" Br plakett (80,5mm) T:2

3 600 HUF
9,73
10,59
Berán Lajos (1882-1943) 1925. Magyar Athletikai Club 1875-1925 Br emlékérem peremén LUDVIG gyártói jelzéssel (60mm) T:2
30377.

Berán Lajos (1882-1943) 1925. "Magyar Athletikai Club 1875-1925" Br emlékérem peremén "LUDVIG" gyártói jelzéssel (60mm) T:2

1 000 HUF
22
Berán Lajos (1882-1943) 1926. Országos Testnevelési Tanács Br emlékérem (60mm) T:2
30378.

Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Országos Testnevelési Tanács" Br emlékérem (60mm) T:2

1 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1938. Debreceni Collegium 1538-1938 / Orando et Laborando Br emlékérem (40mm) T:2 kis patina
30379.

Berán Lajos (1882-1943) 1938. "Debreceni Collegium 1538-1938 / Orando et Laborando" Br emlékérem (40mm) T:2 kis patina

2 600 HUF
7,03
7,65
Berán Lajos (1883-1943) 1993. Kenderes 1993. szeptember 4. Horthy Miklós és feleségének újratemetése emlékére, jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal, tokban (32,95g/0.925/40mm) T:1- eredetileg PP
30380.

Berán Lajos (1883-1943) 1993. "Kenderes 1993. szeptember 4." Horthy Miklós és feleségének újratemetése emlékére, jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal, tokban (32,95g/0.925/40mm) T:1- eredetileg PP

5 000 HUF
30381.

5 000 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1987. MÉE-Keszthely / III. Numizmatikai Nyári Egyetem jelzett Ag emlékérem (3,63g/0.835/15mm) T:1- Adamo HB4a
30382.

1 200 HUF
Bognár György (1944- ) 1988. A Szent Jobb országos bemutatása 1988. április 16. - október 30 piefort Ag emlékérem (72,57g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) / Hungary 1988. The Presentation of Saint Stephens Holy Right Hand April 16 - October 30 1988. piefort Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (72,57g/0.835/42,5mm) C:AU(PP) Adamo BP25
30383.

16 000 HUF
43,24
47,06
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. 1956-1989 Vértanúink emlékére alpakka emlékérem, eredeti tokban tanúsítvánnyal T:BU
30384.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" alpakka emlékérem, eredeti tokban tanúsítvánnyal T:BU

500 HUF
1,35
1,47
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1955. Gépipari Tudományos Egyesület Bánki Donát Emlékérem Br emlékérem (60mm) T:1-
30385.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1955. "Gépipari Tudományos Egyesület Bánki Donát Emlékérem" Br emlékérem (60mm) T:1-

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF