Books: Technics Number of items: 44
1665247
15827
321
Books: Technics
Other collectibles
1 200 HUF
1622108
15828
321
100
Books: Technics
Other collectibles
Frank György, Hüttl Pál: Dacia 1310 TX/1310 TLX/1310 Kombi/1410 Sport/1320. Sajátkezűleg Autósoknak. Bp., 1989, Műszaki. Kiadói papírkötés. 1703100
15829
321
Books: Technics
Other collectibles
Schenzinger: A fémek regénye. Bp., é.n. Kisgörgényi Bartha Ferenc. Unio. Illusztrált papír védőborítóval.
1697378
15830
321
Books: Technics
Other collectibles
Werner Cermak: Szitanyomtatás. Ipari szakkönyvtár. Bp.,1979, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
1627548
15831
321
Books: Technics
Other collectibles
Ujj Gyula: Gáz-, vízellátás, csatornázás. Bp., 1951, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
1615322
15832
321
100
Books: Technics
Other collectibles
Ügyes kezek. Bp., 1956, Művelt Nép. Második kiadás.
Kiadói kopottas félvászon-kötés, hiányzó címlappal. 1660358
15833
321
100
Books: Technics
Other collectibles
Vegyes könyv tétel, 3 db:
Kószó József: Szaunák, szoláriumok, fürdők. Bp, 1992, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.
Chris Schreiber-Jerry Goldberg: Szauna. Bp, é.n., Holló és Társa. Kiadói kartonált papírkötés.
Homonnay György-Dr. Molnár Zoltán: Fűtéstechnika. Bp., 1979, Műszaki. Kiadói műbőr-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. 1633717
15834
321
Books: Technics
Other collectibles
Friedrich Lorenz: A gépek hősei. Fordította: Wiesner Juliska. Bp., 1941, Dante. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötésben. Jó állapotban.
1611980
15835
321
Books: Technics
Other collectibles
1 000 HUF
1616489
15836
321
100
Books: Technics
Other collectibles
E. Aisberg: Ilyen egyszerű a rádió! Fordította: Szabó György. Bp., 1963, Táncsics. Második, bővített kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés. 1552797
15837
321
Books: Technics
Other collectibles
1 600 HUF
1629564
15838
321
Books: Technics
Other collectibles
Andai Pál: A mérnöki alkotás története. A mélyépítés 5000 éve. Bp., 1959, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, hiányos papír védőborítóban, de belül jó állapotban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035