https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Technics Number of items: 44
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1382301
15815
321
0
3000
Books: Technics
Other collectibles
Dr. Alliquander Ödön: Rotari Fúrás. Budapest, 1968, Műszaki Könyvkiadó. 574+3 p. Kiadói egészvászon kötés. A gerince sérült.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1737024
15816
321
0
800
Books: Technics
Other collectibles
Ordódy Géza: Hordómérő táblázatok. Bp., 1969, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötésben. 1736989
15817
321
0
1000
Books: Technics
Other collectibles
Gyökér-Tar: Jó utat autóskönyv. Bp., 1971, ÁFOR Ásványolajforgalmi Vállalat. Kiadói egészvászon kötésben, tollal írt bejegyzésekkel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1653335
15818
321
0
3600
Books: Technics
Other collectibles
Walter Gebauer: Kézműipari kerámia. Bp., 1985, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1749191
15819
321
0
1000
Books: Technics
Other collectibles
Virágh Iván (szerk.): Skoda 1000 MB személygépkocsi kezelési utasítás. Bp., 1964, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói papírkötésben.
Starting price:
1 000 HUF
1668666
15820
321
0
3600
Books: Technics
Other collectibles
Lengyel Sándor: Nyomdászati chemia és áruisme
Műhelyi és magánhasználatra, valamint továbbképzőtanfolyamok számára. Felülvizsgálta és előszóval ellátta Dr. Stern Vilmos. /Grafikai Tudományos Szakkönyvtár 1./ Cluj-Kolozsvár. Cluj-Kolozsvár, 1927. Lyceum Könyvny. Kiadói félvászon kötésben. Néhány ceruzás firkával, pecséttel a borítón.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1681065
15821
321
0
3600
Books: Technics
Other collectibles
Rejtő Sándor A papiros tartósságának megállapítása. 52 darab, a szöveg közé nyomott ábrával.
Bp. 1891. Pesti ny. 96 l. Kiadói festett egészvászon kötésben. Egy szennylap hiánnyal, jó állapotban.
Starting price:
3 600 HUF
1725435
15822
321
0
2000
Books: Technics
Other collectibles
Pavó Elemér: Korszerű műszaki szótár. Magyar-Német, Német-Magyar. Bp., 1944. Miszler. aranyozott egészvászon kissé sérült kötésben,
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1696238
15823
321
0
800
Books: Technics
Other collectibles
Bőr- és cipőipari minilexikon. Szerk.: Dr. Vermes Lászlóné. Bp.,1975, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
1745657
15824
321
0
1000
Books: Technics
Other collectibles
Feketéné Hajdu Erzsébet: Női szabó szakrajz. Francia szabás. Bp., 1980. Műszaki .
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1746511
15825
321
0
1200
Books: Technics
Other collectibles
P. P. Klimentov: Feladatüjtemény a földalatti vizek dinamikája köréből. Fordította: dr. Viczián István. Szerk.: Mazalán Pál. Bp.,1953, Nehézipari Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 700 példányban.
Starting price:
1 200 HUF
1680259
15826
321
0
2600
Books: Technics
Other collectibles
Petrovácz Gyula: Földmérés. Építő munkavezetők könyvtára XXVI. kötet. Bp.,1910, Ifj. Nagel Ottó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, egy-két bejegyzéssel.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment