https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 500
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1456250
16450
321
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Reminiczky Erzsébet. Ady hatása líránkra.
Bp., 1941, (Grafika ny., Kassa). 84p. Kiadói papírborítékban kopásokkal
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1660415
16451
321
0
2200
Books: Other rarities
Other collectibles
Arthur Schopenhauer: Az akarat szabadságáról. Fordította és magyarázatokkal ellátta: Kelen Ferenc. Filozófiai Írók Tára+Erdélyi János: A bölcsészet Magyarországon. Erdélyi János bölcsészeti dolgozatai. Filozófiai Írók Tára. (Egybekötve.) Bp., 1885-1903, Franklin, 125+3+VIII+156 p. Korabeli egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, javított gerinccel, ceruzás bejelölésekkel.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
1552437
16452
321
0
3200
Books: Other rarities
Other collectibles
Verne Gyula: A hódító Robur. Fordította Huszár Imre. Budapest, é.n. [1923], Franklin-Társulat. Negyedik kiadás. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, gerinccel, hiányzó elülső szennylappal, kissé laza fűzéssel, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal.
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
1641319
16453
321
0
2000
Books: Other rarities
Other collectibles
Luís Vaz de Camoes (cca 1524/1525-1580): Camoens Luziádája. Fordította: Greguss Gyula. Bp., 1874, Athenaeum. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1641279
16454
321
0
1400
Books: Other rarities
Other collectibles
Szász Károly: Salamon. Bp., 1878, Ráth Mór. Átkötött félvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1640378
16455
321
0
3000
Books: Other rarities
Other collectibles
Szép Ernő: Élet, halál. Bp., 1916, Dick Manó. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült, kissé hiányos gerinccel, kissé szakadt papírborítóval, a kötése sérült, és hibás, az első 32 oldal meglazult, részben kijár, 33-80. oldalak a 130-131. oldalak között találhatók a könyvben, 33-80. oldalak kijárnak.
A borító illusztrációja Falus Elek (1884-1950) munkája.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1782736
16456
321
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Egy banánosládányi vegyes könyv
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1782735
16457
321
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Egy banánosládányi vegyes könyv
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment