Number of items: 500

15970.

6 000 HUF
Jókai Mór: Janicsárok végnapjai. II. kötet. Pest, 1854, Számvald Gyula, 506+2 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a 211-222. oldal a 202-203. oldal közé van bekötve, 229. oldaltól nyomdahibás számozással (212-vel folytatódik, 490-503. oldalak között a két lap sérült, hiányos, valamint oldalhiány.
15971.

3 400 HUF
9,19
10,00
Fáy András: Fáy András szépirodalmi összes munkái Első kötet. Második kiadás. Pest, 1847, Geibel Károly. Félvászon kötésben 1t (rézmetszetű címkép) + XXII + 256 p.
15972.

2 600 HUF
7,03
7,65
15973.

4 000 HUF
Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái. Szerk.: Toldy Ferenc. 1. 5. kiad. Pest, 1859, Heckenast Gusztáv. Kiadói papírkötésben. 1 rézmetszetű címképpel
15974.

1 800 HUF
Vörösmarty Mihály minden munkái. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Kilencedik kötet. Pest, 1863, Ráth Mór. 318 p. Korabeli félvászon kötésben
15975.

1 000 HUF
Poeme Maghiare din Petőfi Sándor, Ady Endre, József Attila, Radnóti Miklós. Fordította: Eugen Jebeleanu. Illusztrálta: Florica Cordescu. Bucureşti (Bukarest), 1949, Ed. pentru Lit. şi Artă,134 p. Román nyelven. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.
15976.

3 000 HUF
Méhes András: Magyar pohárköszöntő az életben előforduló minden alkalomra. (Felköszöntő-könyv.) Budapest, 1903., Franklin-Társulat. Kiadói festett, illusztrált félvászon kötésben, viseltes állapotban 384 p.
15977.

1 200 HUF
15
Kiss József: Ünnepnapok. Bp., 1889, Révai, 125 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a gerinc felső része kopott.
15978.

3 000 HUF
Dóczi Lajos: Csók. Bp., 1878, Ráth Mór, XVI+172+12 p. Második kiadás. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopottas borítóval, a gerincen egy kis részen az aranyozás lekopott a gerincről.
15979.

3 000 HUF
Dóczi Lajos munkái II. kötet: Goethe: Faust. Fordította: Dóczi Lajos. Bp.,(1900), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Rt. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval.
15980.

1 600 HUF
Maurice Maeterlinck: A kék madár. - - költői mesejátékának színes filmváltozata. Filmregényre átültette Kálmán Jenő. Hauswirth Magda rajzaival. Bp.,é.n., Sztár Filmmagazin. Szövegközti és egészoldalas rajzokkal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
15981.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF