Number of items: 500

16066.

2 000 HUF
Lázár Béla: Egy magyar gyűjtemény. Petrovics Elek előszavával. (Wolfner Gyula gyűjteménye.) Bp., 1922, (Légrády ny.). 115,[3]p., 26(!) t. (16 levélen), CXXVII p. (képanyag). 12 beragasztott szövegközti képpel. Kiadói, kissé szakadt papírkötésben, tollal ráírva.
16067.

2 600 HUF
7,03
7,65
Agnes Smedley: A vérző Kína. Fordította: Benamy Sándor. A papírborító illusztrációja Ruzicskay György munkája. Bp.,é.n., Epocha.Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborító szakadozott, kissé hiányos.
16068.

1 800 HUF
Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Göre Martsa lakodalma Bp., 1925, Globus. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói javított, festett, aranyozott egészvászon kötésben
16069.

2 800 HUF
7,57
8,24
Két munka Zichy Mihály rajzaival:   Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp., 1958, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé hiányos védőborítóval, egyébként jó állapotban.  Arany János balladái. Bp., 1959, Magyar Helikon. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
16070.

2 000 HUF
Arany János összes munkái: VIII. kötet. Bp., 1900., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott vászon-kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hátul folt, gerincen kis szakadás .
16071.

2 000 HUF
16072.

3 000 HUF
Lewis Carroll: Alice Csodaországban. Aliz Tükörországban. Fordította: Kosztolányi Dezső, a fordítást átdolgozta Szobotka Tibor. A versbetéteket Tótfalusi István fordította. Szecskó Tamás és ifj. Szecskó Tamás rajzaival. Bp.,2010, Ciceró. Kiadói kartonált papírkötés.
16073.

1 200 HUF
Csukás István: Egy kiscsacsi története Mirr-Murr kalandjaiból. Bp., 1975, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel.
16074.

800 HUF
A flower fairies treasury. Poems and pictures by Cicely Mary Barker. London, 2000, Frederick Warne. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban./ Paperbinding, in paper cover, in English language.
16075.

1 000 HUF
Móra Ferenc: Móra olvasókönyv. Válogatta és szerkesztette: Frech Judit. Tényi Katalin illusztrációival. Kaposvár, é.n., Holló és Társa. Kiadói kartonált papírkötés.
16076.

1 000 HUF
James Mayhew: Koshikas Tales. Stories from Russia. London, 1993, Kingfisher Books. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. /Paperbinding, in paper cover, in English language.
16077.

James Mayhew: Koshika's Tales. Stories from Russia. London, 1993, Kingfisher Books. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. /Paperbinding, in paper cover, in English language.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF