1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Tóth Ervin: Európai grafika. Bp., 1943, Dr. Vajna és Bokor. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval, hiányos gerinccel. A szerző, Tóth Ervin (1910-1999) által aláírt, számozott (200/34.)