16082.
320. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 800 HUF
Baktay Ervin: A boldog völgy országa. Barangolások Kasmírban. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin-Társulat. Fekete-fehér fotókkal, két térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sozozatkötésben, kissé kopottas gerinccel, jó állapotban.