16071.
320. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
101 kép a régi Pest-Budáról. Összeállította és a kísérő szövegeket írta: Rexa Dezső. Bp.,1959, Magyar Helikon. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval. Megjelent 4000 példányban.