10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Wein János: A mérlegek és súlyok szerkezete és javítása. Kézikönyv iparosok számára. Kassa, 1910, Szent Erzsébet Nyomda Rt., 136+2 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, egy kijáró lappal. A szerző által dedikált.