10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Pŕjdawek pronikawých nowých y nékterých starých Pjsnj. Pessti(Pest),(1870), Alojsa Bučánskyho, 1 t.+1247+ 1 t.+237+3 p. Szlovák nyelven. Átkötött rézveretes egészbőr-kötés, Tranoscius, kopott borítóval, sérült rézverettel, hiányzó kapcsokkal.