17246. 320. Closed Online auction Books: Other rarities
800 HUF
0 HUF
Vidor Emil: Kalandozás a szavak világában. Bp.,(1942), Hungária. Kiadói papírkötés, foltos és kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos, szakadt elülső szennylappal.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor