https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 367

Auction is over! Item soon called at the auction hall
A három jóbarát. V. Kubasta illusztrációival. Fordította: Migray Emőd. Bp,1976, Móra. Kiadói félvászon-kötés, térbeli mesekönyv. Jó állapotban.
17167.

A három jóbarát. V. Kubasta illusztrációival. Fordította: Migray Emőd. Bp,1976, Móra. Kiadói félvászon-kötés, térbeli mesekönyv. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
0
B. Zahogyer: Miről álmodik a rozmár? Fordította Tordon Ákos. Pozsony, 1984, Szlovák Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, a borító kopott, az egyik oldal részben szakadt.
17168.

B. Zahogyer: Miről álmodik a rozmár? Fordította Tordon Ákos. Pozsony, 1984, Szlovák Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, a borító kopott, az egyik oldal részben szakadt.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Ágoston Vilmos: A kisajátított tér. A nemzeti képzelet Doru Munteanu és Wass Albert műveiben. Bp.,2008, EÖKK. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés.
17169.

Ágoston Vilmos: A kisajátított tér. A nemzeti képzelet Doru Munteanu és Wass Albert műveiben. Bp.,2008, EÖKK. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Kálmán Jenő: Sicc meseországban. Tankó Béla rajzaival. Bp., 1987, Minerva. Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval.
17171.

Kálmán Jenő: Sicc meseországban. Tankó Béla rajzaival. Bp., 1987, Minerva. Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Márai Sándor: Kabala. Bp., 1943, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé foltos gerinccel.
17172.

Márai Sándor: Kabala. Bp., 1943, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé foltos gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Lord Byron: Beppo. Verses elbeszélés. Fordította Kosztolányi Dezső. Békéscsaba, é.n. (1920,)Tevan kiadás, 37 p. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban. A borító illusztrációja Divéky József munkája. Első kiadás. Tevan-kiadvány.
17173.

Lord Byron: Beppo. Verses elbeszélés. Fordította Kosztolányi Dezső. Békéscsaba, é.n. (1920,)Tevan kiadás, 37 p. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban. A borító illusztrációja Divéky József munkája. Első kiadás. Tevan-kiadvány.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Csathó Kálmán: Pókháló. Ibolyka. Csathó Kálmán Munkái Gyűjteményes Kiadás VIII. Bp.,1920, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopott borítóval.
17174.

Csathó Kálmán: Pókháló. Ibolyka. Csathó Kálmán Munkái Gyűjteményes Kiadás VIII. Bp.,1920, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
A technika ifjú mestere. Úttörőpróbák könyve. Bp.,1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval.
17175.

A technika ifjú mestere. Úttörőpróbák könyve. Bp.,1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Donászy Ferenc: Egy magyar diák élete Mátyás király korában (Nagyapa Könyvtárából) (Számozott, Reprint) Plüss borítással, illusztrált tékában.
17176.

Donászy Ferenc: Egy magyar diák élete Mátyás király korában (Nagyapa Könyvtárából) (Számozott, Reprint) Plüss borítással, illusztrált tékában.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Lengyel Menyhért: Taifun. Bp., 1909, Nyugat. Kiadói papírkötésben, a címlapot és a könyvdíszt Falus Elek rajzolta, a borítója és a gerince kopottas, a gerince kissé sérült, a kötéstáblák belseje, és a védőlapok hullámosak, kissé foltos lapszélekkel. Első kiadás.
17177.

Lengyel Menyhért: Taifun. Bp., 1909, Nyugat. Kiadói papírkötésben, a címlapot és a könyvdíszt Falus Elek rajzolta, a borítója és a gerince kopottas, a gerince kissé sérült, a kötéstáblák belseje, és a védőlapok hullámosak, kissé foltos lapszélekkel. Első kiadás.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Nemzeti Színház 1941. Bp.,1942, Nemzeti Színház Igazgatósága,(Pesti Lloyd-ny.),400+1 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos gerinccel.
17178.

Nemzeti Színház 1941. Bp.,1942, Nemzeti Színház Igazgatósága,(Pesti Lloyd-ny.),400+1 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Falk Géza: A magyar muzsika mesterei. Bp.,1937, Dante. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóval.
17179.

Falk Géza: A magyar muzsika mesterei. Bp.,1937, Dante. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment