Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 65

Dr. Donáth Tibor: Anatómiai nevek. Anatómiai, szövet- és fejlődéstani terminológia. Bp.,1986, Medicina. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16683.

1 200 HUF
Dr. Weninger Antal: Az egészség testi és lelki forrásai. Bp., 1943 , Országos Közművelődési Szövetség, 176 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16684.

2 600 HUF
7,03
7,65
16685.

2 800 HUF
7,57
8,24
Forró Pál: Te... és a szerelem. A nemek harca modern megvilágításban. Bp.,1935, Székely Nyomda és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, deformált gerinccel, kissé szakadozott borítóval.
16686.

1 000 HUF
Klinikai zsebkönyv 1926 évre. Szerk.: Dr. Alföldi Béla. Bp., 1926,Petőfi. Kiadói aranyozott nylon-kötés, kissé kopott, kissé viseltes borítóval, a hátsó előzéklapon bejegyzésekkel.
16687.

Klinikai zsebkönyv 1926 évre. Szerk.: Dr. Alföldi Béla. Bp., 1926,"Petőfi". Kiadói aranyozott nylon-kötés, kissé kopott, kissé viseltes borítóval, a hátsó előzéklapon bejegyzésekkel.

2 000 HUF
Dr. Komáromy László: Az agyvelő boncolása. Tájbonctani és technikai útmutató. Bp.,1979, Medicina, 124 p. Ötödik kiadás. Kiadói műbőr-kötés.
16688.

1 000 HUF
Zimmermann Ágoston-Zimmermann Gusztáv: A házimacska. Bp., 1944, Kir. Magyar Természettudományi Társulat., VI+376 p.+32 t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés.
16689.

1 600 HUF
16690.

1 000 HUF
16691.

1 000 HUF
Halasy-Nagy József: Ember és világ. Bp., é. n. , Kir. Magy. Egyetemi Nyomda, 251 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
16692.

1 000 HUF
16693.

2 400 HUF
16694.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF