https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 65

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Török Lajos: Kozmetika. A bőr ápolása és szépséghibáinak gyógyítása. Bp.,(1927), Dick Manó,(Hornyánszky-ny.), 160 p. Gyógyítás I. kötet. Szövegközti képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
16659.

Török Lajos: Kozmetika. A bőr ápolása és szépséghibáinak gyógyítása. Bp.,(1927), Dick Manó,(Hornyánszky-ny.), 160 p. Gyógyítás I. kötet. Szövegközti képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Kohn (Kont) Gyula: A kisérleti természettan tankönyve. A középtanodák felsőbb osztályai számára. 1 köt.  Bp. 1876. Kilián. XVI. 363 l. ; Szövegközti fametszetekkel gazdagon illusztrálva. Modern műbőr kötésben
16660.

Kohn (Kont) Gyula: A kisérleti természettan tankönyve. A középtanodák felsőbb osztályai számára. 1 köt. Bp. 1876. Kilián. XVI. 363 l. ; Szövegközti fametszetekkel gazdagon illusztrálva. Modern műbőr kötésben

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Toldt Károly: A tetembontás atlasza II-IV. kötet.  II. köt. A szallagtan. III. köt. Az izomtan. IV. köt. A zsigertan. Sajtó alá rendezte: Tellyesniczky Kálmán. Bp.,1914, Universitas. Szövegközti fametszetes illusztrációkkal, eredeti röntgen felvételekkel.  Kiadói egészvászon-kötésben, rossz állapotban, kopott, foltos borítóval, a III. kötet gerince sérült hiányos, a IV. kötet gerince sérült, hiányzik, a kötetek fűzése laza, számos aláhúzással, egy részben kijáró lappal, foltos lapokkal.
16661.

Toldt Károly: A tetembontás atlasza II-IV. kötet. II. köt. A szallagtan. III. köt. Az izomtan. IV. köt. A zsigertan. Sajtó alá rendezte: Tellyesniczky Kálmán. Bp.,1914, Universitas. Szövegközti fametszetes illusztrációkkal, eredeti röntgen felvételekkel. Kiadói egészvászon-kötésben, rossz állapotban, kopott, foltos borítóval, a III. kötet gerince sérült hiányos, a IV. kötet gerince sérült, hiányzik, a kötetek fűzése laza, számos aláhúzással, egy részben kijáró lappal, foltos lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
Dr. Temesváry Rezső: A tejelválasztás és szoptatás élet- és kórtanának kézikönyve. Bp.,1901, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, VIII+876 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel, de belül jó állapotban.
16662.

Dr. Temesváry Rezső: A tejelválasztás és szoptatás élet- és kórtanának kézikönyve. Bp.,1901, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, VIII+876 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel, de belül jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
ÁTI kisatlasz. Földrajz leírás, statisztikai adatok. Bp., 1934, Magyar Királyi Állami Térképészeti Intézet. Kopott, kissé sérült vászonkötésben.
16663.

ÁTI kisatlasz. Földrajz leírás, statisztikai adatok. Bp., 1934, Magyar Királyi Állami Térképészeti Intézet. Kopott, kissé sérült vászonkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
0
G.H. Darwin: A tengerjárás és rokontünemények naprendszerünkben. Fordította: Dr. Kövesligethy Radó. 52 rajzzal. Bp., 1904, K. M. Természettudományi Társulat, (Franklin-Társulat-ny.), XV+308 p. Kiadói egészvászon kötés, Frankl és Werner kötés, márványozott lapélekkel, kissé foltos, kissé kopott borítóval.
16664.

G.H. Darwin: A tengerjárás és rokontünemények naprendszerünkben. Fordította: Dr. Kövesligethy Radó. 52 rajzzal. Bp., 1904, K. M. Természettudományi Társulat, (Franklin-Társulat-ny.), XV+308 p. Kiadói egészvászon kötés, Frankl és Werner kötés, márványozott lapélekkel, kissé foltos, kissé kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
H. T. Fozer: Ókori földrajz. Bp., 1892. Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben.
16665.

H. T. Fozer: Ókori földrajz. Bp., 1892. Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Dr. Reinbold Béla: Útmutató az élettani gyakorlatokhoz. Dr. Udránszky Lászlót előszavával. Bp.,1914, Universitas, (Nyugat-ny.), XXIII+208 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban. Első kiadás.
16666.

Dr. Reinbold Béla: Útmutató az élettani gyakorlatokhoz. Dr. Udránszky Lászlót előszavával. Bp.,1914, Universitas, (Nyugat-ny.), XXIII+208 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban. Első kiadás.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Bilz, F. E. - Az új természetes gyógymód. I-II. kötet. A természetszerű gyógyeljárás és egészségápolás tan- és kézikönyve. Leipzig,é.n., Dr. Karl Meyer. Szöveg közti fekete-fehér illusztrációkkal, számos színes táblával, három az emberi test alkatát és szerveit ábrázoló szétvehető, színezett mintával. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, laza fűzéssel, az I. kötetben a címlap és a 17. oldal között az ív kijár, a II. kötet elején a minta szakadt, sérült.
16667.

Bilz, F. E. - Az új természetes gyógymód. I-II. kötet. A természetszerű gyógyeljárás és egészségápolás tan- és kézikönyve. Leipzig,é.n., Dr. Karl Meyer. Szöveg közti fekete-fehér illusztrációkkal, számos színes táblával, három az emberi test alkatát és szerveit ábrázoló szétvehető, színezett mintával. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, laza fűzéssel, az I. kötetben a címlap és a 17. oldal között az ív kijár, a II. kötet elején a minta szakadt, sérült.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
Dr. Schenzl Guidó: A Meteorológiai és Földdelejességi M. Kir. Központi Intézet évkönyvei. XIII. kötet. 1883. évfolyam. Bp., 1885. M. Kir. Egyetemi Nyomda, 201 p. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, kopottas borítóval, sérült, laza kötéssel, de belül jó állapotban.
16668.

Dr. Schenzl Guidó: A Meteorológiai és Földdelejességi M. Kir. Központi Intézet évkönyvei. XIII. kötet. 1883. évfolyam. Bp., 1885. M. Kir. Egyetemi Nyomda, 201 p. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, kopottas borítóval, sérült, laza kötéssel, de belül jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
0
Szentágothai János: Functionalis Anatomia 1-3. kötet. Az ember anatomiája, fejlődéstana, szövettana és tájanatomiája. Bp., 1977, Medicina. Harmadik, javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Szép állapotban.
16669.

Szentágothai János: Functionalis Anatomia 1-3. kötet. Az ember anatomiája, fejlődéstana, szövettana és tájanatomiája. Bp., 1977, Medicina. Harmadik, javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Szép állapotban.

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
1
Dr. Moravcsik Ernő Emil-Sólyom Andor: Az orvos működési köre az igazságügyi közszolgálatban. Bp., 1901, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, (Márkus Samu-ny.), XVI+975 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított pótolt gerinccel, a hátsó előzéklapon ceruzás bejegyzésekkel, az elülső szennylapon névbejegyzésekkel, és névbélyegzős névbejegyzéssel. Első kiadás.
16670.

Dr. Moravcsik Ernő Emil-Sólyom Andor: Az orvos működési köre az igazságügyi közszolgálatban. Bp., 1901, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, (Márkus Samu-ny.), XVI+975 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított pótolt gerinccel, a hátsó előzéklapon ceruzás bejegyzésekkel, az elülső szennylapon névbejegyzésekkel, és névbélyegzős névbejegyzéssel. Első kiadás.

 
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
12,43
EUR
,
13,53
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment