Books: Judaica

Number of items: 22

Friedmann Hillél: Fényben és viharban. Zsidó vallástársadalmi értekezés és hitszónoklatok. Dombóvár, 1932, Rechnitz Sándor. Későbbi velúrkötésben, jó állapotban.
16788.

3 000 HUF
10,03
12,24
Hammer price:
3 200 HUF
Zalai Szalay László: Arany város Jeruzsálem. Bp., é. n., Fővárosi Nyomda. Sérült gerincű félvászon kötésben.
16789.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 000 HUF
6,69
8,16
  Add to cart
  Remove
Zolnay László: Buda középkori zsidósága és zsinagógáik. Bp., 1987, BTM. Papírkötésben, jó állapotban.
16790.

1 800 HUF
6,02
7,35
Hammer price:
1 800 HUF
Gebete der Israeliten. Uebersetzt von I. N. Mannheimer, Wien, én., Mignon Ausgabe. Héber és német nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, megviselt állapotban, kopott, sérült borítóval, hiányzó előzéklapokkal, foltos, firkával.
16791.

1 000 HUF
3,34
4,08
Hammer price:
2 600 HUF
Herzl Tivadar: Ha akarjátok, nem mese... Szemelvények Herzl Tivadar naplójából, cikkeiből, beszédeiből. Jegyzetekkel és függelékkel. Javne-könyvek 5. Bp.,1944, Magyar Zsidók Pro Palestina Szövetsége, 152 p. Kiadói sérült papírkötésben
16792.

Herzl Tivadar: "Ha akarjátok, nem mese..." Szemelvények Herzl Tivadar naplójából, cikkeiből, beszédeiből. Jegyzetekkel és függelékkel. Javne-könyvek 5. Bp.,1944, Magyar Zsidók Pro Palestina Szövetsége, 152 p. Kiadói sérült papírkötésben

4 000 HUF
13,38
16,33
Hammer price:
4 000 HUF
Martin Gilbert: Zsidó történelmi atlasz. Bp., 1991, Gondolat. Kiadói papírkötésben, az alsó lapszélek hullámosak.
16793.

Available
2 200 HUF
7,36
8,98
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

319. Auction:
Payment deadline is April 20.

320. Auction:
From  10 to 19 April
Payment deadline is May 4.

Seeing: From 16 to 19 April

29th Major auction
Date: 19 May
Consigment deadline: 5 April

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.