16616.
320. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
4 600 HUF
Varró Aladár Béla: Gyógynövények gyógyhatásai. Növényi gyógyszerek. Hazai gyógynövényeink ismertetése, gyűjtésüknek módja és felhasználásuk a mindennapi életben az egészség szolgálatában. Előszőval ellátta Dr. Bucsányi Gyula. 17 táblán 70 színes képpel 95 egyszínű képpel és 6 egyszínű táblával. Bp., é.n., Novák Rudolf és Társa Tudományos Könyvkiadóvállalat és Orvosi Szakkönyvkereskedés. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói gerincű egészvászon kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, egy-két helyen aláhúzással.