Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 142

Asszonyi Tamás (1942-) 2000. Szent István - Magyar Millenium Br emlékérem, mesterjegy nélkül (55mm) + 1993. Antall József 1932-1993 / Magyar Köztársaság fém emlékplakett. Szign.: VG (42mm), a két érem egy kis bársony zsákban T:2,2-
30434.

Asszonyi Tamás (1942-) 2000. "Szent István - Magyar Millenium" Br emlékérem, mesterjegy nélkül (55mm) + 1993. "Antall József 1932-1993 / Magyar Köztársaság" fém emlékplakett. Szign.: VG (42mm), a két érem egy kis bársony zsákban T:2,2-

1 000 HUF
Asszonyi Tamás (1942-) DN Meghasonulás egyoldalas Br plakett (76mm) T:2
30435.

5 000 HUF
Asszonyi Tamás (1942-) DN Öregkor egyoldalas Br plakett (97mm) T:1-
30436.

5 000 HUF
18
Berán Lajos (1883-1943) 1993. Kenderes 1993. szeptember 4. Horthy Miklós és feleségének újratemetése emlékére, jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal, tokban (32,95g/0.925/40mm) T:1- eredetileg PP
30437.

Berán Lajos (1883-1943) 1993. "Kenderes 1993. szeptember 4." Horthy Miklós és feleségének újratemetése emlékére, jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal, tokban (32,95g/0.925/40mm) T:1- eredetileg PP

5 000 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1984. MÉE - Keszthelyi Csoport 15 éves / Dunántúli Éremgyűjtők X. Találkozója Keszthely jelzett Ag emlékérem (3,58g/0.800/16mm) T:2 Adamo KE35
30438.

1 200 HUF
30439.

5 000 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1987. MÉE-Keszthely / III. Numizmatikai Nyári Egyetem jelzett Ag emlékérem (3,63g/0.835/15mm) T:1- Adamo HB4a
30440.

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1984. MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója Br emlékérem (42,5mm) + Nagy Lajos (1949-) 1986. MÉE Szabolcs-Szatmár Megyei Szervezete / Bajcsy-Zsilinszky Endre 1886-1986 Br emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-) / Szabó Géza (1939-) 1993. MÉE XXIII. Vándorgyűlése Kaposvár / Rippl-Rónai József 1861-1927 Ag és Br emlékérem pár (42,5mm) T:2
30441.

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) + Nagy Lajos (1949-) 1986. "MÉE Szabolcs-Szatmár Megyei Szervezete / Bajcsy-Zsilinszky Endre 1886-1986" Br emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-) / Szabó Géza (1939-) 1993. "MÉE XXIII. Vándorgyűlése Kaposvár / Rippl-Rónai József 1861-1927" Ag és Br emlékérem pár (42,5mm) T:2

1 000 HUF
11
Bognár György (1944-) 1984. MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója Ag és Br emlékérem pár (41,85g/0.640/42,5mm) T:1 kis patina Adamo GS2
30442.

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" Ag és Br emlékérem pár (41,85g/0.640/42,5mm) T:1 kis patina Adamo GS2

5 000 HUF
Bognár György (1944-) 1985. 40 éves a BÁV kétoldalas Br emlékérem, felbontott, plombált plasztik tokban (42,5mm) T:1
30443.

Bognár György (1944-) 1985. "40 éves a BÁV" kétoldalas Br emlékérem, felbontott, plombált plasztik tokban (42,5mm) T:1

800 HUF
Bognár György (1944- ) 1988. A Szent Jobb országos bemutatása 1988. április 16. - október 30 piefort Ag emlékérem (72,57g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) / Hungary 1988. The Presentation of Saint Stephens Holy Right Hand April 16 - October 30 1988. piefort Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (72,57g/0.835/42,5mm) C:AU(PP) Adamo BP25
30444.

18 000 HUF
48,65
52,94
Bognár György (1944-) 2001. Solvay Pharma - Legyen velünk az új évezredben is Ag emlékérem sérült tokban, tanúsítvánnyal (31,18g/0.999/42,5mm) T:PP kis fo.
30445.

Bognár György (1944-) 2001. "Solvay Pharma - Legyen velünk az új évezredben is" Ag emlékérem sérült tokban, tanúsítvánnyal (31,18g/0.999/42,5mm) T:PP kis fo.

5 500 HUF
14,86
16,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF