Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 81

1896. Nagybecskereki Kerékpáregylet 1896 Ag díjérem, peremen fémjel és gyártói jelzés. Szign.: A. Belada (32,48g/0.900/41mm) T:1- apró ph., kis anyagfelesleg
31035.

1896. "Nagybecskereki Kerékpáregylet 1896" Ag díjérem, peremen fémjel és gyártói jelzés. Szign.: A. Belada (32,48g/0.900/41mm) T:1- apró ph., kis anyagfelesleg

11 000 HUF
29,73
32,35
~1900. Magyar Athletikai Club 1875 Br érem (29mm) T:1-,2
31036.

~1900. "Magyar Athletikai Club 1875" Br érem (29mm) T:1-,2

1 200 HUF
~1909. Pozsonyi Pinczér Önsegélyző és Menház Egylet zománcozott fém kitűző (26x24mm) T:2
31037.

~1909. "Pozsonyi Pinczér Önsegélyző és Menház Egylet" zománcozott fém kitűző (26x24mm) T:2

1 000 HUF
10
1912. Rákosszentmihályi Athletikai és Football Club fém sportérem koszorúval és füllel, NEUBERGER(?) jelzéssel (43x49mm) T:2,2- patina
31038.

1912. "Rákosszentmihályi Athletikai és Football Club" fém sportérem koszorúval és füllel, "NEUBERGER(?)" jelzéssel (43x49mm) T:2,2- patina

1 200 HUF
1920. Rákos Szt. Mihályi Kerékpár Kör 1904 jelzett Ag díjérem mellszalagon (mellszaggal együtt 16,3g/0.800/33mm) T:2
31039.

1920. "Rákos Szt. Mihályi Kerékpár Kör 1904" jelzett Ag díjérem mellszalagon (mellszaggal együtt 16,3g/0.800/33mm) T:2

2 000 HUF
31040.

1 400 HUF
~1920-1930. Tiszai Regatta Szövetség Evezősversenye Szegeden jelzett Ag medál (10,66g/0.900/28mm) T:2  Hungary ~1920-1930. Rowing Race of the Tisza Regatta Association - Szeged hallmerked Ag medal (10,66g/0.900/28mm) C:XF
31041.

~1920-1930. "Tiszai Regatta Szövetség Evezősversenye Szegeden" jelzett Ag medál (10,66g/0.900/28mm) T:2 Hungary ~1920-1930. "Rowing Race of the Tisza Regatta Association - Szeged" hallmerked Ag medal (10,66g/0.900/28mm) C:XF

1 000 HUF
~1920-1930. Magyar Athletikai Szövetség ezüstözött Br sportérem turul-madaras kitűzővel, hátoldalán LUDVIG BP gyártói jelzéssel (30x30mm) T:2,2-
31042.

~1920-1930. "Magyar Athletikai Szövetség" ezüstözött Br sportérem turul-madaras kitűzővel, hátoldalán "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (30x30mm) T:2,2-

1 000 HUF
Maugsch Gyula (1882-1945) 1929. Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye ezüstözött Br díjérem mellszalag nélkül (30mm) + Kallós Ede (1866-1950) 1943. Mindig harcra kész a magyar / Magyar Kézilabdázó Egyesületek Szövetsége Br díjérem (30mm) T:2,2- fülnyom
31043.

Maugsch Gyula (1882-1945) 1929. "Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye" ezüstözött Br díjérem mellszalag nélkül (30mm) + Kallós Ede (1866-1950) 1943. "Mindig harcra kész a magyar / Magyar Kézilabdázó Egyesületek Szövetsége" Br díjérem (30mm) T:2,2- fülnyom

1 800 HUF
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1930. Sanctus Emericus Szent Imrét ábrázoló Br jelvény LUDVIG BP. THÉK-U. 44. gyártói jelzéssel (30mm) T:2
31044.

Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1930. "Sanctus Emericus" Szent Imrét ábrázoló Br jelvény "LUDVIG BP. THÉK-U. 44." gyártói jelzéssel (30mm) T:2

1 000 HUF
~1930. R.G. (Rákóczi Gimnázium) zománcozott Br iskolajelvény (44x33mm) T:2- zománchiba
31045.

~1930. "R.G. (Rákóczi Gimnázium)" zománcozott Br iskolajelvény (44x33mm) T:2- zománchiba

1 000 HUF
~1930-1940. Hadirokkant aranyozott Br gomblyuk jelvény (28x22mm) + DN Békegalambot? ábrázoló fém jelvény (20x21mm) T:1-,2 kereszt letört a Hadirokkant jelvényen
31046.

~1930-1940. "Hadirokkant" aranyozott Br gomblyuk jelvény (28x22mm) + DN Békegalambot? ábrázoló fém jelvény (20x21mm) T:1-,2 kereszt letört a Hadirokkant jelvényen

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF