Number of items: 465

15933.

12 000 HUF
32,43
35,29
15934.

10 000 HUF
27,03
29,41
15935.

10 000 HUF
27,03
29,41
15936.

20 000 HUF
54,05
58,82
Gróf Zelenski Róbert: Emlékeim. (Budapest, 1928, Pallas Rt. ny.),1 t. + 931 p. Kiadói aranyozott címerrel illusztrált egészvászon kötés. A szerző által dedikált példány. A kötése sérült. A címoldal hiányzik. A 755 p. szakadt.
15937.

15 000 HUF
40,54
44,12
16
15938.

6 000 HUF
Auróra. Hazai Almanach. Kiadá: Kisfaludy Károly. Buda, 1825. Kir. M. Universitas.] 1 rézm. díszcímlap + IV + 3-316 + [2] p. + 2 rézm. t. (kották). Kiadói dombornyomott egészvászon kötésben, első borító elvált, gerinc hiányos
15939.

12 000 HUF
32,43
35,29
Nefelejts. Almanach 1832. Szerkeszté: Kovacsóczy Mihály. Kassa, Wigand György Könyváros. Kartonált kötés, belül a gerincnél levált, aranyozott lapszélek, kopottas állapotban.
15940.

4 000 HUF
15941.

4 000 HUF
A teknősbéka és a nyúl. A Walt Disney Studió szövegével és színes képeivel. Bp., Palladis Rt. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
15942.

8 000 HUF
15943.

30 000 HUF
81,08
88,24
15944.

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF