10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Ammiani Marcellini rerum gestarum qui de XXXI supersunt libri XVIII. 1-2. köt. Bipontum [Zweibrücken], 1786, Ex Typographia Societatis. Kissé kopott, sérült gerincű félbőr kötésben. / Half-leather-binding, slightly worn, damaged spine