6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Dr. Marschalkó János: A hatályban levő igazságügyministeri rendeletek rendszeres gyűjteménye. IV. kötet: Büntetőjog és eljárás. Jogsegély. Bp., 1896, Grill Károly, (Hungária-ny.), 582 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, Gottermayer N.-kötésben, részben festett lapélekkel, kopott, foltos borítóval, kis sérüléssel a gerincen, kissé foltos lapszélekkel.