13530.
318. Closed Online auction
Poster
60 000 HUF
162,16 EUR, 176,47 USD
1918 Haranghy Jenő (1894-1951): Jegyezzünk hadikölcsönt, plakát, színes litográfia, Kunossy Rt. restaurált, 124×95 cm / lithographic poster, restored, 124×95 cm