13086.
318. Closed Online auction
Maps
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
4 db régi atlasz: Taschen Atlas vom Deutschen Reich. Berlin, 1928, Berliner Volks-Zeitung, 119+1 p.+ 24 t. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. C. Opitz Taschen-Weltatlas. Leipzig, é.n.,Moritz Ruhl, 2 p.+ 24 t. Német nyelven. Javított gerincű papírkötés, egy-két lapon hibajavítós folttal. Meyers Taschenatlas. Leipzig, 1935, Bibliographisches Institut, 39+1 p.+22 t.+69+3 p. Német nyelven. Egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, hibajavítós folttal. Knaurs Welt-atlas. Berlin, 1932, Th. Knaur Nachf. Verlag, 416 p. Német nyelven. Kiadó egészvászon-kötés, a 8-as térkép szakadt, hibajavítós folttal.