11269. 318. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
3 000 HUF
0 HUF
3 db porcelán madár: sárgarigó, zöld küllő, ezüstfácán, kézzel festett, jelzett (közte Drasche, Porţelanul Cluj), apró kopásokkal, m: 11-14 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván