15148.
318. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Nikoláj Lebedjev: A föld meghódítása. A földrajzi felfedezések és utazások népszerű története. I. kötet: Ókor és középkor. Az orosz eredetiből fordította Dr. Kiss Dezső. Bp., é.n. (1947), Cserépfalvi. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a félvászon-kötés kopott, az elülső kötéstábla egyik sarka kissé sérült, a papírborító szakadt, hiányos.