15062.
318. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
Italo Balbo: Repülőrajokkal az óceánon át. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Fordította Révay József. Bp., é.n., Lampel R. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban. Szinyei Merse Pálnak, a festő Szinyei Merse Pál (1845-1920) unokájának, Szinyei Merse Anna (1942-) művészettörténész apjának a névbejegyzésével.