15073.
318. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 600 HUF
Griebens Reiseführer sorozat 5 kötete: München und die Königsschlösser. Griebens Reiseführer 19. Berlin, 1906, Albert Goldschmidt. 26. kiadás. Térképpel illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, Karte von Oberbayern térkép hiányzik. Paris und Umgebung. Griebens Reiseführer 21. Berlin, 1926, Grieben. 15. kiadás. Térképekkel illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, egy szakadt térképpel. L.V. Bertarelli: Mittelitalien, Florenz und Rom. Griebens Reiseführer 202. Touring Club Italiano. Berlin-Milano, 1927, Grieben-Touring Club Italiano. Térképekkel illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, egy térképek firkált. Florenz und Umgebung. Griebens Reiseführer 121. Berlin, 1928, Grieben. 8. kiadás. Térképekkel illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel. Dresden und Umgebung mit Angaben für Automobilisten. Griebens Reiseführer 5. Berlin, 1929, Grieben. 34. kiadás. Térképekkel illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval.