15168.
318. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Dr. Schoener Rajnold: Róma. Fordította Yartin József. Bp.,(1898), Athenaeum. Gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.