Books: Travelling, Local History Number of items: 280
1236495
15180
318
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
3 000 HUF
1706277
15181
318
Other collectibles
3 000 HUF
1706290
15182
318
Other collectibles
3 000 HUF
1706303
15183
318
Other collectibles
A francia Riviera. Szerk.: Balassa Emil. Lloyd utikönyvek. Bp., 1929, Lloydkönyvek Kiadóvállalata, (Fővárosi Nyomda Rt.), 192 p. Fekete-fehér fotókkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé fakó, foltos borítóval.
2 000 HUF
1711968
15184
318
2200
Other collectibles
Trautz, F. M.: Japan, Korea und Formosa. Landschaft, Baukunst, Volksleben. Orbis Terrarum. Berlin, 1930, Atlantis. Fekete-fehér egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászonkötésben, német nyelven, több nyelvű képfeliratokkal, jó állapotban.
2 200 HUF
1706717
15185
318
Other collectibles
1 200 HUF
1706728
15186
318
Other collectibles
1 600 HUF
1712236
15187
318
Other collectibles
1 800 HUF
1706217
15188
318
Other collectibles
Hajdúsámson. Szerk.: Gazdag István. Száz magyar falu. Bp., é.n, Száz Magyar Falu Könyvesháza Kht. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
1712231
15189
318
Other collectibles
Pereházy Károly: A régi belváros. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval
1 000 HUF
1706246
15190
318
Other collectibles
Jávorka Péter: Gödöllői és környéke. Pestmegyei tájak 3. Bp.,1959, Pest Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
1706249
15191
318
Other collectibles
Huba László: Vác és környéke. Pestmegyei tájak 1. Bp.,1959, Pest Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035